Geri Dön

Berkay: İki saat boyunca bana emanetsiniz

Şarkıcı Berkay Şahin, Turkcell Vadi Açıkhava’da sezonun ilk İstanbul konserinde sevenleriyle buluştu.

Berkay: İki saat boyunca bana emanetsiniz

Müzikseverlerle buluşan Berkay, “Gelenler gelmeyenlere, bilenler bilmeyenlere anlatsın. Hiçbirimizin keyfi yerinde değil biliyorum. Ama bu kısa süre içinde size her şeyi unutturacağıma söz veriyorum. Bütün o sıkıntıları bir kenara bırakmanızı istiyorum. İki saat boyunca bana emanetsiniz. Kafanıza takılan her şeyi lütfen bırakın" şeklinde konuştu.

Berkay’ın büyük kızı Arya, annesi Özlem Ada Şahin ile konseri izleyenler arasındaydı. Arya’nın en sevdiği şarkı ‘Deli Et Beni’yi söylen Berkay’ın, kızı ile diyalogları seyirciden alkış aldı.

İki saat sahnede kalan Berkay, hayranlarının yoğun isteği üzerine yeniden sahneye döndü. Ünlü popçu, ‘Karnaval’ şarkısını seslendirdikten sonra teşekkür ederek konserini sonlandırdı.

Berkay: İki saat boyunca bana emanetsiniz

Umut Evirgen'den Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk paylaşımıUzun yıllardır aşk yaşayan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, geçtiğimiz hafta Marmaris Bozburun'da yapılan sade bir tören ile evlenmişti. Kızlarına kucaklarına almak için gün sayan oyuncu çifti dans ederken görütünleyen Umut Evirgen, bu videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Evirgen'in paylaşımına koyduğu üzüm emojisi dikkat çekti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber