Geri Dön

Berkay, Kuruçeşme Açıkhava'yı coşturdu

Berkay, dün akşam Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da mekanı hınca hınç dolduran hayranlarıyla muhteşem bir konsere imza attı. Poll Production Organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen konserde kadın komedyen Yasemin Sakallıoğlu, Sibel Arna ve Yılmaz Vural da izleyiciler arasındaki yerini aldı.

Berkay, Kuruçeşme Açıkhava'yı coşturdu

Gecede hüzünlü, hareketli ve arabesk türü şarkılara yer veren Berkay, "Bu gece hüzünlü şarkılarda bile yüzünüzde gülümseme olacak. Söz veriyorum" diyerek başladığı konserine, dört profesyonel dansçı da özel koreografileriyle eşlik etti.

ORKESTRASIYLA ŞARKI SÖYLEDİ, HALAY ÇEKTİ

Ünlü popçu, konserin bir bölümünde tüm orkestrasını enstrümanlarını bıraktırarak yanına aldı ve onlarla birlikte şarkı söyledi. Daha sonra halay çeken Berkay, tüm misafirleri coşturdu.

Berkay, Kuruçeşme Açıkhavayı coşturdu

"SON BEŞ YILIN EN İYİ ŞARKISI GELİYOR"

Konserin başından sonuna kadar tansiyonu hep yükseklerde tutmayı başaran Berkay, yaklaşık üç saat sahnede kaldı. En son ‘Bal Badem’ teklisi ve Tarık Sezer Orkestrasına feat yaptığı ‘En Güzelinden’ şarkısıyla müzikseverler ile buluşan Berkay, çok yakında hitlere bir yenisini daha ekleyecek.

Berkay, Kuruçeşme Açıkhavayı coşturdu

Tüm yaz ayını sahnede geçireceğini belirten Berkay, "Benim için bu süreç çok keyifli ve yoğun geçiyor. Temmuzun ilk haftası çıkacak olan teklim, son beş yılda çıkardığım en iyi şarkım, iddia ediyorum" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber