Geri Dön

Bestemsu Özdemir ile Öncü Sönmez arasında sürpriz yakınlaşma!

Oyuncu Bestemsu Özdemir, önceki gün Bağdat Caddesi’ndeki Bistro 33’te iş insanı Öncü Sönmez ile görüldü. İkili, yaklaşık iki saat baş başa yemek yerken romantik dakikalar geçirdi.

Bestemsu Özdemir ile Öncü Sönmez arasında sürpriz yakınlaşma!

Bestemsu Özdemir, iş insanı Öncü Sönmez ile yakınlaştı. Özdemir ve Sönmez, önceki gün Bağdat Caddesi’ndeki Bistro 33’te adlı mekanda görüntülendi.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; baş başa romantik bir yemek yiyen çiftin uyumu çevredekilerin dikkatlerinden kaçmadı. İkilinin sohbetine bir ara yan masada olan Engin Altan Düzyatan ve Rıza Kocaoğlu da katıldı. Mekan kapanana kadar oturan Özdemir ve Sönmez, daha sonra araçlarına binerek ayrıldılar.

Bestemsu Özdemir, daha önce Can Yaman ve Can Aydın’la yaşadığı ilişkilerle adını duyurmuştu. Öncü Sönmez ise son olarak Türkiye güzellerinden olan Büşra Canbaz ile yaşadığı sıkıntılı ilişki ile medyada boy göstermişti.

Açılışa katılmasına tepki yağan Tuğba Özay'dan açıklama geldiManavgat'taki yangında çiftliği son anda yanmaktan kurtulan ve yangının ardından felç geçirdiğini belirten manken Tuğba Özay, dün İstanbul'da bir açılışta görüntülenmesi nedeniyle sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Özay, kendisini eleştirenlere çektiği video ile yanıt verdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet