Cadde Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması: Benden duyun!

Beyazıt Öztürk'ten 'Beyaz Show' açıklaması: Benden duyun!

28.02.2024 - 07:20 | Son Güncellenme:

Komedyen ve şovmen Beyazıt Öztrük, geçtiğimiz gün Bebek'te yürüyüş yaparken görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen ünlü isim, tekrar başlayacağı konuşulan 'Beyaz Show' ile ilgili açıklama yaptı.

Beyazıt Öztürkten Beyaz Show açıklaması: Benden duyun

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz haftalarda spora girerken Bebeköy'te objektiflere takılmıştı. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmeyen komedyen, Beyaz Show ile ilgili konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Haberin Devamı

Başlamak gibi niyetimiz var. Sadece tarih ve içerikle ilgili iyi bir şey yapmak istiyoruz. Beş sene önce bıraktığımız zaman güzel yerde kaldık. İnsanların aklında güzel kaldı. Farklı şeyler yapmak istiyoruz insanlar, 'Yine aynı şey mi?' demesinler. İyi çalışıyoruz.

Beyazıt Öztürkten Beyaz Show açıklaması: Benden duyun

"ŞEHİR DIŞINDAYDIM"

Beyazıt Öztürk, önceki gün Bebek'de yürüyüş yaparken görüntülendi. Gazeteciler ile yürürken sohbet eden Öztürk, "Şehir dışındaydım ben, havayı güzel bulunca bu gün hemen çıkmak istedim" diyerek gülümsedi.

Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Beyazıt Öztürk, "Annemin yanına gidiyorum şimdi, giderim orda biraz sohbet ederiz onunla. Kahvaltı ederiz beraber" dedi.

Beyazıt Öztürkten Beyaz Show açıklaması: Benden duyun

"VAR BU TARZ BİR DURUM"

Son dönemde sık sık Beyaz Show programının tekrardan başlayacağı konuşulan ancak henüz başlamayan programı hakkında konuşan ünlü şovmen, şu açıklamayı yaptı:

Benden duyun ya, var bu tarz bir durum ama bekliyoruz. Programı yapınca göreceğiz, dönemi yakalayan mizahlar yapmamız lazım. Yıllarca bize emek vermiş kitleyi korursak, günümüz mizahına da ayak uydurursak bence harika olabilir. Bu tamamen emek ile alakalı bir durum. Çalışmadan hiç bir şey olmuyor.