Geri Dön

Bıçaklanan Emrah Karaduman taburcu oldu

Eskişehir'de arkadaşı Volkan Karaca ile birlikte uğradığı bıçaklı saldırıda yaralanan besteci, aranjör ve DJ Emrah Karaduman hastaneden taburcu edildi. Genç şarkıcı Aleyna Tilki ile birlikte hastaneden çıkan 31 yaşındaki müzisyen, "Allah'a şükür bomba gibiyim" dedi.

Bıçaklanan Emrah Karaduman taburcu oldu

Olay geçen 10 Mart gecesi İsmet İnönü Caddesi'nde meydana geldi. Eskişehir'e bir eğlence merkezindeki programı için gelen DJ Emrah Karaduman ile arkadaşı Volkan Karaca, kaldıkları otelin girişinde şarkıcı Aleyna Tilki'nin hayranı olduğunu söyleyen Enis Duman'ın bıçaklı saldırısına uğradı. Karnından ve sırtından bıçaklanan Karaduman ile kolundan yaralanan arkadaşı Karaca, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Şarkıcı Aleyna Tilki'ye ilgi duyduğunu, olayı Karaduman ile Tilki'nin sevgilisi olduğunu düşünerek kıskançlık nedeniyle yaptığını söyleyen şüpheli 33 yaşındaki Enis Duman, ilk olarak çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararı ve yurt dışına çıkış yasağıyla serbest bırakıldı. Duman, savcının itirazı üzerine yeniden gözaltına alındı ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Eskişehir H Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

ESOGÜ Hastanesi Göğüs Kalp Damar Cerrahi Servisi'nde gerekli tedavisi yapılan Volkan Karaca bir süre önce hastaneden taburcu oldu. Aynı hastanenin Genel Cerahi Servisi'nde tedavi altına alınan Emrah Karaduman da bugün taburcu edildi.
Karaduman, genç şarkıcı Aleyna Tilki ile birlikte hastaneden çıktı ve gazetecilere sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Karaduman, bir gazetecinin "Geçmiş olsun, nasılsınız?" demesi üzerine, "Sağolun, Allah'a şükür bomba gibiyim" karşılığını verdi.

Emrah Karaduman ve Aleyna Tilki, daha sonra hastane önünde kendilerini bekleyen cipe binerek İstanbul'a hareket etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber