Geri Dön

Bilge Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle tatilde!

Avukat Bilge Öztürk, sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile aşk yaşıyor. Aralarında 22 yaş olan çift, şu sıralar Bermuda’da tatilde. Bilge Öztürk, Instagram hesabından bikinili fotoğrafını paylaştı.

Bilge Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle tatilde!

Kendisinden 22 yaş küçük Daren Gerede Erkaya ile aşk yaşayan Bilge Öztürk'ten bikinili pozlar geldi. 44 yaşındaki avukat, Bermuda'nın başkenti Hamilton'da bikinili karelerini Instagram'dan yayınladı. Megastar Tarkan'ın eski sevgilisi Öztürk, kareye mavi kalp emojisi koydu.

Bir fotoğrafını da Instagram'ın hikâye bölümünden yayınlayan avukatın fit görüntüsü dikkat çekti. Bilge Öztürk, kısa sürede sevenleri tarafından beğenilirken, hayranlarından övgü dolu mesajlar aldı.

Bilge Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle tatilde

Avukat, son zamanlarda sosyetik fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor. 

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber