Geri Dön

Billie Eilish hayranına yere yatarak ulaştı

Yeşil-siyah saçlarıyla tanınan Grammy ödüllü şarkıcı Billie Eilish, Jimmy Kimmel’in sunduğu televizyon şovuna giderken görüntülendi. Makyajsız ve salaş görüntüsüyle kameralara yansıyan 19 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, hayranlarının ilgisini yanıtsız bırakmadı.

Billie Eilish hayranına yere yatarak ulaştı

Stüdyo çevresindeki, üzeri örtülmüş, demir parmaklıkların altından kendisine seslenen hayranlarını gören ünlü şarkıcı, neredeyse yere yatarak onlarla konuştu. Eilish, hayranlarının elini sıkarak onlarla selamlaştı.

Program çıkışında da saçları şekillenmiş ve makyajlı bir halde objektiflere yansıyan Eilish, yine her zamanki gibi bol giysilerle seyirci karşısına çıkmayı tercih etmişti.

Billie Eilish hayranına yere yatarak ulaştı

Eilish’in bol giysilerden oluşan tarzına alışkın olan hayranları, ünlü şarkıcının zaman zaman cesur kıyafetlerle görünmesine şaşırıyor.

KIYAFET SEÇİMLERİ HAKKINDA KONUŞMUŞTU
Elle dergisinin Ekim 2021 sayısına konuşan Eilish kıyafet seçimlerindeki değişimlerle ilgili şunları söyledi:

“Göbeği açıkta bırakan üst giymeye karar vermiştim, kışkırtıcı bir kıyafet değildi. Ama insanların ‘Kahretsin, seksi giyiniyor ve bir şey anlatmaya çalışıyor’ diyeceklerini biliyorum. ‘Hayır, öyle yapmıyorum. Hava 500 derece ve ben sadece kısa tişört giyiyorum’ diyorum.”

Billie Eilish hayranına yere yatarak ulaştı

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber