Geri Dön

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

Grammy ödüllü şarkıcı Billie Eilish, yeni tarzıyla oyuncu Demet Evgar'a benzetilmişti. Şarkıcı, sarı saçları için nereden ilham aldığını itiraf etti. Yeşil-siyah saçlarıyla tanınan şarkıcı yeni imajını tamamlamasını altı hafta sürdüğünü söyledi.

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

Ellen DeGeneres’in programına katılan Billie Eilish, dipleri yeşil koyu siyah saçlarından nasıl platin sarısına geçmeye karar verdiğini anlattı. Bir hayranının photoshop ile saçlarının rengini değiştirdiğini söyleyen Eilish, “Uzun bir süredir sarı saçlara geçmek istiyordum. Sonra bir hayranımın yaptığı fotoğrafı gördüm, saçımı sarı yapmıştı ve ‘Bu harika, istiyorum,’ diye düşündüm” dedi.

Koyu siyah saçlarını ve saç diplerindeki neon yeşilini sarıya boyamanın hiç kolay olmadığını anlatan Eilish, tüm sürecin neredeyse altı hafta sürdüğünü söyledi.

"DÖKÜLÜYOR"
Eilish, “Ocak ayında başladık, sanırım ilk gün 16 Ocak’tı. İki hafta hiçbir şey yapmadık, saçlarımın yatışmasını ve iyileşmesini bekledik. Sonra yine boyandı ve yine iki hafta bekledim. Sonra bir daha. Gerçekten çok uzun sürdü” diye ekledi. Ellen DeGeneres’in programına sağlıklı ve ışıltılı sarı saçları ile katılan Eilish, saçları ile ara sıra yaşadığı sıkıntıları da anlatmayı unutmadı. “Şunu söylemeliyim, saçlarımı taradığımda dökülüyor. Ama bu yıllardır oluyor” diyen Eilish, sürekli saçlarını boyattığı için bu sıkıntıların normal olduğunu söyledi.

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

REKOR KIRDI
Yeşil-siyah saçlarını sarıya boyatan Eilish, son halini sevenleriyle paylaşmıştı. 19 yaşındaki şarkıcının fotoğrafı, 6 dakikada 1 milyon beğeni alarak, Instagram rekoru kırmıştı.

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

"DEMET KOŞ"
Öte yandan ünlü şarkıcının yeni imajı Demet Evgar'a benzetilmişti.  Genç yıldızın fotoğraflarını görenler 40 yaşındaki oyuncu Demet Evgar’a mesaj attı: “Demet koş, bak kızın geldi!” Evgar, takipçilerinden gelen mesajlara cevap vermedi.

Billie Eilish ilham kaynağını açıkladı

Magazin Haberleri Bülteni (19 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet