Geri Dön

Billur Kalkavan açıkladı! İşte son durumu...

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan, hastane odasından bir fotoğrafını paylaştı ve sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yaptı. Doktorunun ısrarla "Kilo alman gerekiyor" şeklinde uyarıda bulunmasına rağmen evde bunu bir türlü başaramadığını belirten 59 yaşındaki oyuncu, üçüncü kemoterapi için hastaneye geldiğini duyurdu.

Billur Kalkavan açıkladı! İşte son durumu...

Billur Kalkavan, kötü adam tarafından fidye için kaçırılan bir çocuğu canlandırdığı 'Ayrı Dünyalar' (1969) filmi ile başlayan oyunculuk kariyerinde birçok dizi ve filmde kamera karşısına geçti. 59 yaşındaki sanatçıdan geçtiğimiz günlerde üzücü bir haber geldi. Kalkavan’ın yaşadığı sağlık sorununu Hamdi Alkan sosyal medya hesabından duyurdu.

"GÜZEL YÜREĞİN BU HASTALIĞI YENECEK"

Ünlü yönetmen, "Billur Kalkavan’a acil şifalar diliyorum. Güzel yüreğin ve enerjin bu hastalığı yenecektir Billur’cuğum. Daima yanındayım" sözleriyle, arkadaşına destek oldu. Özel bir hastanede tedavi gören ve bu süreçte en büyük destekçisi kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Buğra Bahadırlı olan Kalkavan'ın kemoterapi nedeniyle saçlarının döküldüğü görüldü.

Billur Kalkavan açıkladı İşte son durumu...

"HİÇ KAFAYA TAKMIYORUM"

Geçtiğimiz ocak ayında koronavirüsü atlatan oyuncu, “O dönem virüsü normal geçirdim. Daha sonrasında göğsüm sıkışıp, rahat nefes alamadığım için hastaneye gittim. Filmde kanser olduğum ortaya çıktı. Ameliyat olmadım, birkaç yere sıçradığı için genel kemoterapi tedavisi görüyorum. Hiç kafaya takmıyorum” dedi.

"DAHA ÇOK UZUN BİR ÖMRÜM VAR"

Hayatta her şeyi kabullenmek gerektiğini belirten Kalkavan, “Daha çok uzun bir ömrüm var. Yapacaklarım olacak. Kendi hatalarımı ve doğrularımı gördüm. Daha yeni versiyonla döneceğim. Zaten hastalığın az kaldığını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

"HALA 44.7 KİLOYUM, BANA ÇOK AZ"

Instagram hesabından sağlık durumuna ilişkin hastane odasında çektiği selife ile yeni bir paylaşımda bulunan ünlü oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

Üçüncü kemoterapimi almaya geldim. Bir hafta kadar kalacağım çünkü evde bir türlü kilo almayı başaramıyorum. Hâlâ 44.7 kg ki bana çok az. Doktorum ısrarla kilo almam gerektiğini söylüyor, Buğra başımın etini yiyor. Normalde de iştahlı biri değilim ki nasıl başaracağım bilmiyorum. Bundan sonra bir tur daha kemoretapi var, arada da tetkikler. Bana yazan, arayan, mesaj atan herkese minnettarım. Sizlerin güzel dilekleriyle her gün milyarlarca hücrem iyileşiyor.

Billur Kalkavan açıkladı İşte son durumu...

"BENİ BU KADAR SEVDİĞİNİZİ BİLMİYORDUM"

Billur Kalkavan, sevenlerinden gelen "Geçmiş olsun" mesajlarının ardından sosyal medyada paylaşım yapmış, "Hamdi Alkan’ım ziyaretime geldi ve izin istedi, 'Paylaşabilir miyim?' diye. Beni bu kadar sevdiğinizi bilmiyordum vallahi. Çok mutlu oldum, Allah razı olsun. Ben fotoğrafı biraz düzelttim ama kusura bakmayın. Lütfen aramayın, mesaj atın. Çok yoruluyorum" mesajını yazmıştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber