Geri Dön

Bir Aşk İki Hayat oyuncuları ve konusu! Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi?

Bergüzar Korel ve Engin Akyürek'in başrollüğünde sinema salonlarında izleyicilerin beğenisine sunulan Bir Aşk İki Hayat filmi televizyon ekranlarında film severlerin karşısına çıkıyor. İşte, oyuncu kadrosu...

Bir Aşk İki Hayat oyuncuları ve konusu! Bir Aşk İki Hayat filmi nerede çekildi?

Bir Aşk İki Hayat filmi İstanbul'da çekildi. Filmin oyuncu kadrosunda Bergüzar Korel, Engin Akyürek, İpek Bilgin ve Merve Dizdar yer alıyor. Film 2019 yılında vizyona girdi.

BİR AŞK İKİ HAYAT FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Romantik filmin çekimleri İstanbul Kadıköy ve Moda sokaklarında yapıldı.

BİR AŞK İKİ HAYAT KONUSU

Umut, kendi filmlerini çekmeye çalışan, bağımsız bir yönetmendir. İstanbul Kadıköy'ün Moda semtinde köpeği ile birlikte yaşayan Umut'un hayatı, bir gece vereceği kararla bambaşka bir hal alır. Genç adam, hayatının değişeceğinden habersiz bir şekilde köpeği ile dışarı çıkmaya karar verdiğinde, hayatının aşkı ile tanışma fırsatı bulur. Aşk ve hayatın sonsuz seçenekleri arasında neyin doğru olduğunu bilmeden ilerleyen Umut, başarılı bir mimar olan Deniz ile tanışır. Diğer seçeneğe karar verdiğinde ise uçurumun kenarına sürüklenmesine neden olacak olaylar silsilesi başlar.

OYUNCULARI

Bergüzar Korel
Engin Akyürek
İpek Bilgin
Merve Dizdar
Osman Sonant
Serhat Parıl

 

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler'in düğününde panik anları! Gelinliğin üzerine maytap düştüÜnlü şef Arda Türkmen, bir süredir birlikte olduğu fenomen Melodi Erbirliler ile dün akşam görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Gelin ve damadın maytapla karşılandığı anlarda talihsiz bir olay yaşadı. Elindeki maytabı düşüren fenomen Sibil Çetinkaya, gelinlik yanmadan maytabı aldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner