Geri Dön

'Bir kadın bitti derse bitmiştir'

Oyuncu Hande Subaşı, halen menajerliğini yapan eski eşi Can Tursan’la iş ilişkisini bitirmesini isteyen sevgilisi Volkan Düzgün'e olumsuz yanıt verdi. Bunun üzerine ikili, birlikteliklerini noktalama kararı aldı.

'Bir kadın bitti derse bitmiştir'

Milliyet Gazetesi'nden Özay Şendir'in, "Bir Kadın 'Bitti' Derse Bitmiştir" başlıklı yazısı şöyle:
"Hande Subaşı’yla Volkan Düzgün arasındaki birliktelik bitmiş. Bir sürü ilişki başlıyor bitiyor zaten ama bu ayrılığın gerekçesi o kadar ilginç ve üzerinde konuşulması gereken bir konu ki, yazmadan edemedim.
Önce gerekçeyi yazayım; Düzgün, oyuncudan halen menajerliğini yapan eski eşi Can Tursan’la ilişkisini bitirmesini istemiş.
Belli ki, o iş ilişkisi bitmeyince, arada yaşanan duygusal bağ kopmuş.
Erkekler, hayatlarındaki kadının sadece şimdiki zamanını değil, geçmişini de kıskanırlar genellikle.
Eski sevgili ya da eski eşle kadın arasında iş, sağlık ve zaman zaman çocuk da dahil olmak üzere hiç diyalog olmasın isterler.
İlk bakışta ‘Neden olsun ki zaten?’ diye düşünmek mümkün.
Ancak diğer açıdan baktığınızda, kıskanç bir adam için asıl tehdit, eski sevgili ya da eşten çok bilinmeyen ve yeniden gelen tehdittir.
Denenmiş ve başarısız olmuş bir ilişkiyi bitirirken, tüm detaylarıyla düşünür kadın ve bir kere noktaladıktan sonra da kolay kolay tekrar diriltmez.
Bu vakada yaşananın özeline dair cümle kurmam doğru olmaz, o yüzden soracağım soruyu da genel olarak değerlendirmenizi rica ediyorum:
Boşandığı eşiyle iş ilişkisi süren bir adam, bir zamanlar hayatında olduğu kadının, yeni ilişkisinde, kendisiyle olduğu zamandan çok daha mutlu, huzurlu olduğunu gördüğünde ne hisseder acaba?
Kıskançlık yakıcı bir duygu, mantığa da pek yer bırakmaz genellikle ama insan “Seviyorum” dediği kişiye güvenmeyi bilmeli.
Bir kadın “Bitti” dediyse, gerçekten bitmiştir çünkü..."

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber