Geri Dön

Bir yıl önce neler yaşadıklarını anlattı

Rita Wilson ve eşi Tom Hanks, koronavirüs salgını başladığı dönemde ilk hastalanan ünlü isimlerden olmuştu. 64 yaşındaki ABD'li aktris, o günler hakkında açıklama yaptı.

Bir yıl önce neler yaşadıklarını anlattı

Hollywood’un ünlü çiftlerinden Rita Wilson ve Tom Hanks, geçtiğimiz sene pandemi başladığında koronavisüre yakalanan ilk isimlerden olmuştu. 64 yaşındaki Wilson, hafta sonunda yayınladığı bir fotoğraf ile bir yıl önce neler yaşadıklarını anlattı.

"Bir yıl önce bugün Sidney Opera Binası’nda oyunum vardı. Ertesi gün kendimi aşırı yorgun hissettim, iki gün sonra da Kovid-19 tanısıyla hastaneye kaldırıldım” diye yazan Wilson, şöyle devam etti:
“Şimdi burada sağlığımız için ne kadar minnettar olduğumuzu söylemek adına bir dakikanızı istiyorum. Virüs nedeniyle kaybettiğimiz her bir sevdiğimizin acısını paylaşıyoruz. Birçok insan aşıya ulaşabildiği için umutluyum. Ayrıca müzik bu sene benim için iyileştirici oldu. Onun için de şükürler olsun.”

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy kemoterapi aldığı anları paylaştıKanal D'de ekranlara gelen fenomen dizi 'Arka Sokaklar'da 'Volkan Komiser' karakterine hayat veren Boğaç Aksoy, geçtiğimiz ay önce lenfoma kanserine yakalandığını duyurmuştu. 31 yaşındaki oyuncu, üçüncü doz kemoterapi alırken sosyal medya hesabından duygularını diye getirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet