Geri Dön

Bir Zamanlar Çukurova 77. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti...

ATV ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 77. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Ekrana gelen 76. son bölümde yaşananlar ise izleyiciye heyecan dolu anlar yaşattı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova 77. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova son bölüm özeti...

Züleyha ile Yılmaz aşkının önündeki engeller ve Demir'in karşılıksız sevdasını seyirciyle buluşturan Bir Zamanlar Çukurova ATV'de yayımlanıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve konusuyla her hafta en çok izlenenler arasına giriyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm detayları...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 77. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Ekranların en sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova 76. son bölümü yayımlandı ve izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Ancak henüz 77. yeni bölüm fragmanı yayımlanmadı.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Züleyha’ya evladını bir kez görebilmek için yalvaran ve Kerem Ali ile buluşan Müjgan gitme vakti gelince, sözünden döner! Kucağında bebek ile kaçarken, suya kapılan Müjgan, Züleyha’yı hayatının en zor anlarının içine çekecektir! Kerem Ali bir tarafta, Müjgan bir tarafta akıntı ile mücadele ederken, Züleyha yaptığı iyiliğe bin pişman, iki hayatın kaderi ellerinde ne yapacağını şaşırır! O sırada, bilmedikleri şey ise, onları izleyen bir çift göz olduğudur! Demir, Züleyha’nın Yılmaz’la buluşup buluşmadığını öğrenmek için peşine adam takmıştır!

Demir, Züleyha’ya ‘İstediğini yapmakta serbestsin’ demiştir ama hala onu sevdiği için çok da üzgündür. Olan biten her şey, eskiden olduğu gibi parlamasına neden olacakken, Sevda onu frenler. Sevda, Demir’le yakından ilgilenirken, evin hanımlığına da alışmıştır. Yemek saatinden, yapılacak işlere kadar karar alması onu Saniye ile karşı karşıya getirmeye devam edecektir. Aslında çiftlikte herkes Hünkar’ın yerine geçmeye çalışıp çalışmadığını anlamak için Sevda’yı izlemektedir.

Saniye, attığı her adımda Sevda’nın karşısına dikilir! Bu durum, Demir ile de gerilmesine neden olacaktır. Demir’in, Hünkar’ın emaneti de olsalar, Sevda’ya karşı hiçbir harekete müsemması yoktur. Çiftlikteki günlerinin sayılı olduğuna iyice inanan Gaffur, Şermin ile de daha sık karşılaştıkça, Almanya’ya gitmeye iyice ikna olacaktır. Onu tek düşündüren bunu Saniye’ye nasıl söyleyeceğidir ama ilk kez hayat onun işini kolaylaştırır!

 

 

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber