Geri Dön

Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden ayrılıyor mu? Esra Dermancıoğlu'nun oynadığı Behice ölüyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi tüm hızıyla devam ederken Behice diziden ayrılıyor mu, ölecek mi merak konusu. Esra Dermancıoğlu tarafından canlandırılan Behice hala Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor mu, ne zaman? Esra Dermancıoğlu kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Behice diziden ayrılıyor mu? Esra Dermancıoğlu'nun oynadığı Behice ölüyor mu?

Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı 'Behice ölecek mi, diziden ayrılıyor mu?' sorusu gündemde yer alıyor. Hande Soral'ın katıldığı oyuncu kadrosuyla ilgi gören Bir Zamanlar Çukurova'dan üst üste ayrılışlar dikkat çekmişti. İşte, Behice hala hakkında detaylar...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA BEHİCE DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Perşembe akşamı ekrana gelen 82. son bölümle birlikte izleyicinin aklında soru işaretleri oluştu. Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Esra Dermancıoğlu'nun canlandırdığı Behice hala karakterinin intihar ederek dizi kadrosundan çıkacağı öne sürüldü. 83.bölümde diziden uçurumdan atlayarak ayrılacağı iddia ediliyor. Behice'nin Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılıp ayrılmayacağı yeni bölümde netleşecek.

ESRA DERMANCIOĞLU KİMDİR?

Esra, 7 Aralık 1968 tarihinde dünyaya geldi. Ana eğitimini Pierre Loti lisesinde tamamlayan Esra Dermancıoğlu, daha sonra Franklin College İsviçre'de eğitimini sürdürdü. Şahika Tekand'ın eğitim verdiği Stüdyo Oyuncuları'nda oyunculuk eğitimi ve Derya Alabora'nın konservatuvarında ses dersleri almıştır. Ayrıca yurt dışında da çeşitli dersler almıştır. Oyunculuk kariyerine ise ilk olarak, bir arkadaşının doğum gününde Gülse Birsel'in teklifi ile başlayan Dermancıoğlu, Avrupa Yakası isimli Türk televizyon dizisinin 6. sezonunun 163. bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. 2010 yılında ise çekimleri yalnızca bir gün süren Moral Bozukluğu ve 31 isimli filmde rol almıştır. Dermancıoğlu, Fatmagül'ün Suçu Ne? isimli televizyon dizisinde Mukaddes rolü ile tanınır hale geldi. Kadın İşi: Banka Soygunu isimli sinema filminde Dürdane rolünü canlandırmıştır. Başarılı oyuncunun bir kızı vardır.

Magazin Haberleri Bülteni (14 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet