Geri Dön

Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kim? Lütfiye rolünü oynayan Hülya Darcan kaç yaşında, nereli?

Lütfiye kim araştırılıyor. Hülya Darcan, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Lütfiye Duman karakteri ile yeniden ekranlara döndü. Bergüzar Korel'in de annesi olan oyuncu, dizileri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar, 'Bir Zamanlar Çukurova'nın Lütfiye'si kim, gerçek adı nedir?' sorularını aramaya başladı. İşte, Hülya Darca biyografisi...

Bir Zamanlar Çukurova Lütfiye kim? Lütfiye rolünü oynayan Hülya Darcan kaç yaşında, nereli?

Lütfiye, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret'in teyzesi olarak biliniyor. Fekeli'nin de eski dostu olan Lütfiye diziye yeni bir yön verecek gibi duruyor. Peki, Hülya Darcan kimdir, aslen nereli, eşi kim? Lütfiye rolünü oynayan Hülya Darcan'ın hayatı merak konusu. Tüm soruların yanıtı haberimizde. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA LÜTFİYE KİM?

Fekeli tarafından Adana'ya getirilen Fikret'in Bursa'da yaşayan teyzesidir. Fekeli'nin eski dostu olan Lütfiye, neşesi ve içtenliğiyle Fekeli'nin evinde çok sevilecek. Adana'dan ayrılıp Bursa'ya yerleşen dikkat çekici Lütfiye Duman karakterini Hülya Darcan oynuyor. 

 HÜLYA DARCAN KİMDİR?

Darcan, 27 Nisan 1951 tarihinde İzmir'de dünyaya geldi. Lise mezunudur. 1967 yılında henüz 16 yaşındayken dönemin ünlü dergilerinden Ses Mecmuası Kapak Yıldızı yarışmasında 3. oldu. Bunun sonucunda sinemadan teklif aldı. İlk filmi Silahları Ellerinde Öldüler'de Fikret Hakan, Ekrem Bora ve Tugay Toksöz ile başrolü paylaşır ve sinemaya adımını atar. 1971 yılında tanıştığı Tanju Korel ile 1974'te evlendi. 1977'de Zeynep, 1982'de ise Bergüzar Korel dünyaya geldi.

HÜLYA DARCAN DİZİLERİ

2021 - Bir Zamanlar Çukurova
2020 - Şeref Sözü
2014-2019 - Diriliş:Ertuğrul - Hayme Ana
2012 - Dila Hanım
2012 - Leyla'nın Evi
2011 - Kalbim Seni Seçti
2010 - Samanyolu
2008 - Binbir Gece (Konuk Oyuncu)
2007 - Tutsak
2007 - Vazgeç Gönlüm
2006 - İyi ki Varsın
2005 - Zeytin Dalı
2004 - Büyük Yalan
2003 - Hırçın Menekşe
2003 - Baba
2002 - Zeybek Ateşi
1995 - Bizim Ev

İrem Derici oryantallere taş çıkardı! Cem Belevi paylaştıSosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık adından söz ettiren şarkıcı İrem Derici, bir süredir aşk yaşadığı ileri sürülen Cem Belevi ile katıldığı doğum günü partisinde kendinden geçti. Partideki eğlenceli anlar yaşayan Derici, oryantallerle göbek atarken adeta dansçılara taş çıkarttı. Bu anları Belevi, Instagram hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner