Geri Dön

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tarihi

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz sezonda heyecan dolu bir sezon finali yapan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde büyük sırlar açığa çıkacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ne zaman? İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon tarihi

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova için yeni sezon tarihi belli oldu. 3. sezonu ile ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova'nın başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık yer alıyor.

Diziye bu sezon Furkan Palalı ve Nazan Kesal dahil oluyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

3. Sezonu ile izleyici karşısına çıkacak olan Bir Zamanlar Çukurova Perşembe günleri ekrana gelmeye devam edecek. Yeni bölüm1 17 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de ATV'de yayınlanacak.

'Taksi' serisinin yıldızı Samy Naceri, İstanbul sokaklarında taksi kullandıDünyaca ünlü Fransız yapımı 'Taksi'nin başrol oyuncusu Samy Naceri, film görüşmesi için İstanbul'a geldi. Naceri, Cağaloğlu'ndaki bir taksi durağına gitti ama taksi bulamadı. Fransız aktör yaklaşık 20 dakika taksi beklerken, bu sırada hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Samy Naceri, bindiği taksinin direksiyonuna da geçti.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber