Geri Dön

'Bir Zamanlar Çukurova'nın 'Gaffur'u Bülent Polat ikinci kez baba oldu

'Avrupa Yakası' ve 'Bir Zamanlar Çukurova' dizilerindeki rolleri ile tanınan Bülent Polat, geçtiğimiz aylarda ikinci kez baba olacağını takipçileriyle paylaşmıştı. Rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle Adana'da olan oyuncu, ikinci kez baba olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

'Bir Zamanlar Çukurova'nın 'Gaffur'u Bülent Polat ikinci kez baba oldu

Dört sezondur ATV ekranlarında yayınlanan 'Bir Zamanlar Çukurova' setinden müjdeli haber geldi. Dizide Yaman Ailesi'nin kahyası 'Gaffur' karakterine hayat veren Bülent Polat, çekimler nedeniyle Adana'da kalıyor. 

"EŞİMİ VE KIZIMI ÇOK ÖZLÜYORUM"

Daha önce ''Çok yoğun bir tempoda çalışıyoruz, yaklaşık bir aydır eşimi ve kızımı görmüyordum. İki gün boşum vardı hemen geldim. Adana'dayken onları özlüyorum İstanbul'da ise Gaffur karakterini özlüyorum" diyen Polat, geçtiğimiz aylarda bir kez daha baba olacağını açıklamıştı. 

Altı yaşında Doğa adında bir kızı olan Bülent Polat, ikinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşadı.

İKİNCİ KEZ BABA OLDU

Bülent Polat’ın 2015 yılında nikah masasına oturduğu İngilizce öğretmeni olan eşi Duygu Polat, bir erkek bebek dünyaya getirdi.

Bülent ve Duygu Polat çifti oğullarına Doğu adını verdi. Doğum yaklaştığı için eşi ve kızını Adana'ya yanına alan Polat, bebeklerini geçtiğimiz pazar kucaklarına aldığını takipçileriyle paylaştı.

Bir Zamanlar Çukurovanın Gaffuru Bülent Polat ikinci kez baba oldu

"İYİ Kİ VARSINIZ"

Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına; “Oğluşum Doğu aramıza katıldı. Mesaj atan, arayan, soran desteklerini sonsuz hissettiren dostlarımız bize Adana’da çok iyi bakıyorsunuz. İyi ki varsınız” notunu düştü.

GAFFUR KİMDİR?

Yaman Ailesi'nin çiftliğinde kahya olan Gaffur, babasından miras kalan işine devam ediyor. Babasının vicdanından kendisinde eser olmayan Gaffur, yaptıklarıyla zaman zaman hem Demir Yaman'ı hem de Saniye'yi kızdırıyor.

Bir Zamanlar Çukurovanın Gaffuru Bülent Polat ikinci kez baba oldu

              

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber