Geri Dön

Biran Damla Yılmaz, Aslı Bekiroğlu'nu duyunca vazgeçti!

'8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde üniversite öğrencisi genç kadınların hayallerini gerçekleştirme yolunda destek olmak üzere iş ve spor dünyasından Türkiye’nin başarılı 24 kadını podyuma çıktı. Defilede podyuma çıkması beklenen Biran Damla Yılmaz, Aslı Bekiroğlu’nun orada olduğunu öğrenince son saniye geceye katılmaktan vazgeçti. Aslı Bekiroğlu'ndan ayrılan Çağrı Telkıvıran'ın, kısa süre sonra Biran Damla Yılmaz'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı.

Biran Damla Yılmaz, Aslı Bekiroğlu'nu duyunca vazgeçti!

İş ve spor dünyasından Türkiye’nin başarılı 24 kadını, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde podyuma çıktı. Defilede ünlü Türk kadın tasarımcıların '1940'lardan Günümüze' konseptinde hazırladığı tasarımların bazıları açık artırma ile satıldı.

Çağla Şıkel’in sunuculuğunu üstlendiği gecede defile sonrası Cem Yılmaz’ın yönettiği açık artırmada her döneme ait bir tasarım satışa sunuldu. Defilede; Aslı Bekiroğlu, Başak Gümülcinelioğlu, Berfu Yenenler, Burcu Kara, Cansu Tosun, Damla Colbay, Ebru Şahin, Ezgi Eyüboğlu, Gökçe Akyıldız, Gülcan Arslan, Gülçin Santırcıoğlu, Hayal Köseoğlu, Hazal Filiz Küçükköse, Hazal Türesan, Hazal Subaşı, Hira Koyuncuoğlu, İlayda Alişan, İrem Helvacıoğlu, Oya Taşanlar, Sedef Avcı, Simay Barlas, Sinem Ünsal, Zeynep Çamcı, Çağla Büyükakçay, Sümeyye Boyacı ve Nurcan Çelik gibi isimler yer aldı. 

ADINI DUYUNCA KATILMAKTAN VAZGEÇTİ
Biran Damla Yılmaz’ın da podyuma çıkması bekleniyordu. Ancak defilede Aslı Bekiroğlu’nun da olduğunu öğrenince son saniye geceye katılmaktan vazgeçti. Sahneye çıkan Bekiroğlu ise topuklu ayakkabısının azizliğine uğradı. Sahneye çıktıktan kısa süre sonra tökezleyen ve düşme tehlikesi atlatan Bekiroğlu, ayakkabılarını çıkartıp sahneye fırlattı, ardından yürüyüş yapmaya devam etti.

Biran Damla Yılmaz, Aslı Bekiroğlunu duyunca vazgeçti

NE OLMUŞTU?
Geçtiğimiz günlerde final yapan 'Maske Kimsin Sen' yarışmasında yer alan ünlü oyuncular Aslı Bekiroğlu ile Kubilay Aka'nın çekimler sırasında yakınlaştığı iddia edilmiş ve ikili setten birlikte görüntülenmişti. Metin Özülkü ve Doğu Demirkol'un telefonla kaydettiği görüntüde Bekiroğlu ve Kubilay Aka, el ele arkadaşlarının yanına geldi. Video çekildiğini fark edince eller hemen ayrıldı ama görüntü akıllarda soru işareti bırakmıştı.

"ÖYLE BİR ŞEY YAPMADIK"
Basın mensuplarının ikiliye, "Geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülendiniz ancak ilişkiyi kabul etmemiştiniz, şimdi el ele geldiniz" demesi üzerine çift; "Biz öyle bir şey yapmadık arkadaşlar," yanlış hatırlıyorsunuz" cevabını vermişti.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber