Geri Dön

Biran Damla Yılmaz koronavirüse yakalandı

'Yasak Elma' dizisinin Kumru’su Biran Damla Yılmaz'ın koronavirüs testi pozitif çıktı. Karantinada olan 24 yaşındaki oyuncu, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Biran Damla Yılmaz koronavirüse yakalandı

Her pazartesi seyircisiyle buluşan 'Yasak Elma'nın setinde geçtiğimiz günlerde koronavirüs şoku yaşandı. 'Kumru' karakterine hayat veren Biran Damla Yılmaz’ın ateşi yükseldi ve kendisini kötü hisseden oyuncunun Covid-19 testi pozitif çıktı.

"KARANTİNADAYIM"
Bunun üzerine tüm ekibe test yapıldığı, başka kimsenin pozitif çıkmadığı öğrenildi. Biran Damla Yılmaz’ın neredeyse tüm sahneleri çekildiği için de karantina süreci çekimlere yansımadı.

Biran Damla Yılmaz koronavirüse yakalandı

Sosyal medya hesabından açıklama yapan oyuncu, "Şu anda sağlığım gayet iyi. Bol bol dinleniyorum. Karantinadayım, kimseyi tehlikeye atmıyorum. Merak edenlere duyurulur. C Vitaminini eksişk etmeyin arkadaşlar" ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber