Geri Dön

Birkan Sokullu'ya 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü

Birkan Sokullu, 'Masumlar Apartmanı' dizisindeki performansı ile Latin Amerika’nın Emmy’si olarak anılan Produ ödüllerinde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünün sahibi oldu.

Birkan Sokullu'ya 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü

TRT 1’de ekranlara gelen 'Masumlar Apartmanı' dizisinde 'Han' karakterini canlandıran Birkan Sokullu, Latin Amerika’nın Emmy’si olarak anılan Produ Ödülleri’nde, Yabancı Dilde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülüne layık görüldü.

"HAN'I OYNAMAK ÇOK DERİN BİR YOLCULUK"
2 Aralık Perşembe akşamı Miami’de gerçekleşen törene video bağlantısı ile katılan Sokullu, "Han'ı oynamak benim için çok derin ve anlamlı bir yolculuk. Bu yolculuğu sizinle paylaştığım için çok mutluyum" dedi.

Sokullu, "Beni bu değerli ödüle layık gördüğünüz için sonsuz teşekkürler. Tüm jüri üyelerine, İspanya’da ve Latin Amerika’da bizi izleyen tüm seyircilerimize teşekkür ediyorum. Bu performansta emeği geçen katkısı olan yönetmenlerime, senaristlerime, yapımcılarıma, tüm ekip ve değerli oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Selin Şekerci ve Enis Arıkan'dan Hadise'nin videosuna göndermeSelin Şekerci ve Enis Arıkan, Hadise ve Mehmet Dinçerler'in evlilik videosuyla ilgili eğlenceli bir paylaşım yaptı. Çok konuşulan evlilik videosunda Hadise'nin sevgilisine sarılıp sırtını sıvazlarken çekim yapması gündem olmuştu. Selin Şekerci ve Enis Arıkan o anları canlandırdı. Seray Sever'den Eda Ece'ye pek çok ünlü bu videoyu yorum yaptı. Hadise ise bu videoyu paylaşarak kalp emojisi koydu.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber