Geri Dön

Birol Ünel'e yönetmen arkadaşı sahip çıktı

Birol Ünel, sokakta sızmış halde görüntülenmişti. Berlin sokaklarında objektiflere takılan aktör Birol Ünel'e Köln'de yaşayan yönetmen arkadaşı sahip çıktı.

Birol Ünel'e yönetmen arkadaşı sahip çıktı

Sibel Kekilli ile başrol paylaştığı Duvara Karşı filmiyle atını duyuran Ünel kendisini davet eden yönetmen arkadaşının evinde kalmak için Köln'e gitti.

Yönetmen arkadaşı tarafından tren istasyonunda karşılanan Ünel “Başımı tekrar bir çatının altına sokacağım için memnunum” dedi.

Ünel, önce anahtarını kaybettiği için sokakta yattığını söylemiş, daha sonra maddi yetersizlik nedeniyle dışarıda kaldığı ortaya çıkmıştı. Alman Bild gazetesi, Ünel’in ‘Duvara Karşı’ filminde canlandırdığı ‘sarhoş, umutsuz adam Cahit’ karakterine atıfta bulunarak “Filmdeki rolü gerçek oldu” ifadesini kullanmıştı.

Dört ay önce kimliğini kaybettiği öğrenilen Ünel’in maddi olarak zor durumda olduğu belirtildi. 53 yaşındaki Ünel, yönetmen Fatih Akın tarafından çekilen Duvara Karşı, Aşka Ruhunu Kat (Soul Kitchen) ve Temmuz’da filmleriyle adını duyurmuştu. Alkol sorunu olduğu bilinen oyuncu, sokakta yatmasına ilişkin, “Bu bir zavallılık. Hayatımı yeniden organize etmem ve kendime yeni bir kulübe bulmam lazım” demişti.

Berlin'in "Küçük İstanbul " diye adlandırılan Kreuzberg semtinde görüntülenen 53 yaşındaki ünlü oyuncu Birol Ünel’in sokaklarda yaşadığı iddia edildi.

Alkol sorunu olduğu bilinen Ünel, konuyla ilgili gazeteye yaptığı açıklamada, “Artık alkolü biraz daha azalttım. Günde en fazla 4-5 bira içiyorum” dedi.

Birol Ünele yönetmen arkadaşı sahip çıktı

Magazin Haberleri Bülteni (30 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet