Cadde Bodrum’a veda

Bodrum’a veda

15.09.2023 - 07:00 | Son Güncellenme:

Özge Özder, Bodrum’daki yaz tatilinin son günlerinde kızı Eva Luna İle görüntülendi.

Bodrum’a veda

Müzisyen eşi Sinan Güleryüz sahne çalışmaları nedeniyle İstanbul’da olan oyuncu, kızıyla Torba sahilinde dondurma keyfi yaptı. Tiyatro çalışmaları için İstanbul’a dönmeye hazırlanan Özder’in, dizi tekliflerini değerlendirdiği ve senaryo okuduğu öğrenildi. -UMUT ÜNVER

Haberin Devamı

ÖZGE ÖZDER: İKİ YAŞINDAKİ KIZIMA DEPREM DÜDÜĞÜ ÇALMAYI ÖĞRETTİM!

Müzisyen Sinan Güleryüz ile mutlu bir evlilik sürdüren ve iki yaşında Eva Luna adında bir kızları olan Özge Özder, 11 ilimizde büyük yıkıma neden olan ve binlerce kişinin yaşamını yitirdiği asrın felaketi hakkında konuştu. Bana Göz Kulak Ol Derneği aracılığıyla afet bölgesindeki can dostlarını İstanbul'a ulaştıran oyuncu, beklenen Marmara depremiyle ilgili endişesini de dile getirdi.

Özge Özder, meslektaşı Alı Tandoğan ile deprem bölgesindeki can dostlarını Bana Göz Kulak Ol Derneği aracılığıyla İstanbul'a ulaştırmıştı. Sağlık kontrollerinden geçen köpekler pansiyona yerleştirilmişti.

Dernekten yapılan açıklamada, "Şimdi sıra sağlık kontrollerini ve bakımlarını yapıp, gerekli çip kontrollerini gerçekleştirmekte. İlk önceliğimiz ailelerini araştırmak, bir sonraki adım ise himayemiz altında olan bu çocukları sizlerle buluşturup, güzel yuvalara kavuşturmak. Hoş geldiniz can dostlarımız" denilmişti.

Haberin Devamı

"SICAK YUVALARINA KAVUŞMALARINA AZ KALDI"

Özge Özder ise "Deprem bölgesinden gelen bu patiler şimdilik Bana Göz Kulak Ol himayesi altındalar. Sıcacık yeni yuvalarına kavuşmalarına az kaldı" açıklamasını yapmıştı.

Bodrum’a veda

"İNSANLAR BAŞKA BİR TRVMA YAŞAMASINLAR"

Özge Özder, önceki akşam Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Arkadaşı ile birlikte toplantıya geldiğini belirten oyuncu, "Yapılması gerekeni en hızlı şekilde yapmak gerekiyor. İnsanlar başka bir travma yaşamasınlar istiyorum. Burada bir şekilde işlerimizi ilerletmek gerekiyor ama orayı da yalnız bırakmak istemiyoruz tabii ki. Dört defa daha gitmek istedim ama iptal oldu. Son gittiğimde yine büyük bir artçı deprem oldu. Ancak ordayken burada da bir deprem olacağı korkusuna düşüyor insan. Elimizden geldiğinin fazlasıyla yardımcı oluyoruz" dedi.

"EN MASUMLARI ÇOCUKLAR VE HAYVANLAR"

Afet bölgesindeki hayvanlarla ilgilenilmemesi gerektiğini vurgulayan Özder, "Vatandaşlarımızdan hayvanları sahiplenerek, onlara ikinci bir yaşam hakkı vermelerini istiyoruz. Bizim de derneğimiz olduğu için bir çok hayvana elimizden geldiğince hayat olmaya çalışıyoruz. Bu dünyanın en masumları çocuklar ve hayvanlardır" şeklinde konuştu.

Haberin Devamı

"DEPREME HAZIRLIKLI OLMALIYIZ"

Beklenen Marmara depremi için endişeli olduğunu dile getiren 44 yaşındaki oyuncu, "Biz deprem ülkesiyiz. Buna hazırlıklı yaşayabilseydik keşke. iki yaşındaki kızıma deprem düdüğü çalmayı öğrettim" derken gözleri doldu.

 
Sinan Güleryüz: Ben ölsem Özge ve kızıma ne olacak?, Özge Özder takipçisini böyle ifşa etti! 'Aşkım kısmetim çıktı'