Geri Dön

Bodrum’da ‘Kafesler’ buluşması

Bubi’nin Bodrum Zai Sanat Galerisi’ndeki ‘Kafesler’ sergisinin açılışı, cemiyet ve sanat dünyasından isimleri bir araya getirdi.

Bodrum’da ‘Kafesler’ buluşması

Ev sahipliğini Selcan Atılgan ve Dursun Gündoğdu’nun üstlendiği etkinliğe, Cefi-Yasemin Kamhi, Aslıhan-Ömer Abacı ve Balçiçek Pamir de katıldı. Yurt içinde ve dışında birçok kişisel sergi açan, eserleri Sotheby’s ve Christie’s gibi dünyaca ünlü müzayede kuruluşlarında alıcı bulan Bubi’nin çalışmaları, 4 Ekim’e kadar görülebilir.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber