Geri Dön

Bodrum'da Kenan Doğulu konseri

Şarkıcı Kenan Doğulu, Muğla'nın Bodrum ilçesindeki antik tiyatroda konser verdi. Annesi Serpil Doğulu ve kız kardeşi Canan Doğulu da sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Bodrum'da Kenan Doğulu konseri

Yaz konserleri kapsamında Bodrum'da sevenleriyle buluşan Kenan Doğulu; 'İlk Adımı Sen At', 'Ara Beni Lütfen', 'Tencere Kapak' ve 'Kandırdım' parçalarını sevenleriyle hep bir ağızdan söyledi. Pandemide görev alan sağlık çalışanlarını da unutmayan sanatçı, 'Doktor' şarkısını seslendirdi.

Tuşlu çalgılarda Ozan Doğulu ve Mustafa Haybat, davulda Nedim Ruacan, perküsyonda Abbas Karacan, bas gitarda Orhan Deniz, elektro gitarda Gökay Semercioğlu, vokallerde Duygu Soylu ile Sinem Yalçınkaya, saksafonda Toygun Sözen ve Serkan Altınok, trompette Tolga Bilgin ve trombonda Ziya Arman; sahnede Kenan Doğulu'ya eşlik etti.

Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu, kız kardeşi Canan Doğulu da konseri izleyenler arasında yer aldı.

Bodrumda Kenan Doğulu konseri


İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber