Geri Dön

Bollywood yıldızlarını kabul etti

Hint sinemasının ünlü isimlerinden Salman Khan ve Katrina Kaif, Çırağan Sarayı’nda Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya geldi.

Bollywood yıldızlarını kabul etti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Bollywood sinemasının önemli isimlerinden Salman Khan ve Katrina Kaif’i önceki akşam Çırağan Sarayı’nda konuk etti.

Ersoy, “Biliyorsunuz Türkiye’de dizi ve film sektörü çok yol katetti. ABD’den sonra yurt dışına en çok Türk dizi-filmleri ihraç oldu. Doğal platform özelliği de var. Her şehri her noktası ayrı bir cazibe merkezi haline geldi. Bunun yurt dışında tanıtımı çok güzel yapılıyor. Uluslararası yapım ve prodüksiyon firmaları Türkiye’de çekim yapmaya başladı” şeklinde konuştu.

Daha önce de çekim için İstanbul’a geldiklerini söyleyen Kaif, ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin 89 bölümünü izlediğini belirtip, “Engin Altan Düzyatan’ın büyük hayranıyım” dedi.

Khan ise “Yedi yıl önce geldiğimizden bu yana insanlar hiç değişmemiş. Herkes hâlâ sıcakkanlı ve bu çok güzel bir şey” ifadelerini kullandı. l DHA

Azra Akın 'yardım gecesinde dolandırıcılık' iddiasını canlı yayında anlattı!Kanal D’nin, hafta içi her gün canlı yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programında, "Umudum Olur musun? Derneği'ne bağış yapacağız" diyerek para toplayan ödül töreni yetkililerinin ortadan kaybolduğu iddiası konuşuldu. Dernek başkanı Azra Akın, dolandırıcılık iddialarıyla ilgili ilk kez konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber