Geri Dön

Boşanıyorlar

Sıla ve Hazer Amani, boşanacaklarını açıkladı. Haklarında çıkan iddiaları kabul etmeyen ikili, “Dostluğumuzun kıymeti bakidir” açıklamasını yaptı

Boşanıyorlar

Günlerdir boşanacakları iddia edilen Sıla ile Hazer Amani’den, yazılı açıklama geldi. Ayrılacaklarını söyleyen ikili, “Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir” ifadelerini kullandı.
Geçtiğimiz ocak ayında nikah masasına oturan şarkıcı ve şef, “Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu ‘haber’in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik” diyerek, sözlerini bitirdi. Amani, üç gün önce ise, “Boşanmıyoruz” demişti.

 

 

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet