Geri Dön

Brad Pitt’le aynı listede

Sırbistan’ın en büyük haber sitesi olan ve birçok Avrupa ülkesinde de ilgiyle takip edilen Blic sitesi, günümüzün ‘sakallı erkeklik sembolleri’ni seçti.

Brad  Pitt’le aynı listede

Avrupa ve ABD’den birçok ismin yer aldığı listede, Türkiye’den de sadece Burak Özçivit yer aldı. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisindeki ‘Bali Bey’ rolüyle Avrupalı kadınların kalbini fetheden Özçivit, listedeki en genç üçüncü isim oldu.
‘Game Of Thrones’un ‘Jon Snow’u Kit Harington; birçok efsane filmde yer alan oyuncular Johnny Depp ve Brad Pitt de listede yer alan diğer isimler arasında bulunuyor. Listenin zirvesinde de bıyıklarıyla Burak Özçivit ve Brad Pitt bulunuyor. Haberde ‘Kanuni’nin sakalından da erkeklerin etkilendiği belirtildi.

Ozan Güven-Deniz Bulutsuz davası! İşte ilk ifadeler...Eski sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darbettiği iddiasıyla hakkında 'silahla kasten yaralama', 'kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma' ve 'hakaret' suçlarından 13,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan oyuncu Ozan Güven’in yargılanmasına başlandı. Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz, duruşma öncesi adliyeye geldi. Deniz Bulutsuz, mahkemede verdiği ifadede, "Yaşananlar çok ağırdı" dedi. Ozan Güven ise "Abajurun sapını elinden almaya çalışırken çenesine çarptı, yaralandı" şeklinde ifade verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet