Geri Dön

Bradley Cooper: Bıçaklı biriyle karşılaştım, hemen kaçtım!

Dünyaca ünlü ABD'li aktör Bradley Cooper, 2019 yılında New York metrosunda bıçakla tehdit edildiğini açıkladı.

Bradley Cooper: Bıçaklı biriyle karşılaştım, hemen kaçtım!

Bradley Cooper, “Kızımı okuldan almak için metroyla gidiyordum. Arkamdan biri dokununca fotoğraf isteyen bir hayran sandım. Arkamı dönünce bıçaklı biriyle karşılaştım. Hemen kaçtım, metrodan inip bir köşeye saklandım. Saldırgan koşarak geliyordu. Fotoğraflarını çektim. Sonra bu fotoğrafları polise verdim” dedi.

BARIŞTILAR MI?
ABD’li oyuncu ile Rus manken Irina Shayk ile dört yıllık ilişkisi iki sene önce bitmişti. Dört yaşında bir kızları olan çift, iki hafta önce ABD New York sokaklarında kol kola yürürken görüntülenince aralarında yeniden aşk başladığına dair iddialar ortaya atılmıştı.

Bradley Cooper: Bıçaklı biriyle karşılaştım, hemen kaçtım

Bu iddialara yanıt vermeyen Cooper ve Shayk, önceki gün New York’ta kızları ile birlikte son derece neşeli bir şekilde görüntülendi.

Fenomen Mia'yı Seda Sayan'ın ikizi sandılar! 'Kardeşlerimi bulun bana'Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez yaptırdığı estetiklerle adından söz ettirdi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği dikkat çekti. Konuyla ilgili Sayan'dan açıklama geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber