Geri Dön

Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri istifa etti!

Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears'ın 25 yıl boyunca menajerliğini yürüttüğü Larry Rudolph, görevini bıraktığını duyurdu. Rudolph, açıklamasında Spears'ın emekli olmayı düşündüğünü söyledi.

Britney Spears'ın 25 yıllık menajeri istifa etti!

Yıllardır babası Jamie Spears'ın vasiliğinden kurtulmak için hukuk mücadelesi veren şarkıcı Britney Spears, cephesinde bir gelişme daha yaşandı.

Pop yıldızının 90'ların ortasından beri menajerliğini yürüten Larry Rudolph, istifa ettiğini açıkladı.

"BRITNEY EMEKLİ OLMAYI DÜŞÜNÜYOR"
Miley Cyrus, Aerosmith ve Pitbull gibi ünlü şarkıcılarla da çalışan Rudolph, şarkıcının babası Jamie Spears ve yardımcı vasisi Jodi Montgomery'ye yazdığı mektupta görevini bırakma nedenini şu sözlerle açıkladı:

Britney ve benim en son iletişim kurmamızın üzerinden iki buçuk yıldan fazla zaman geçti. Bu süre zarfında süresiz olarak işine ara vermek istediğini düşündüğünü belirtmişti.

Bugün erken saatlerde Britney Spears'ın resmi olarak emekli olma niyetini dile getirdiğini farkına vardım. Menajeri olarak, profesyonel hizmetlerime artık ihtiyaç duyulmadığı için ekibinden istifa etmenin Britney Spears'ın çıkarına olduğuna inanıyorum.

"25 YIL BOYUNCA BAŞARDIKLARIMIZDAN GURUR DUYDUM"
Hiçbir zaman Britney Spears'ın vasilik davası sürecine dahil olmadığını belirten Larry Rudolph, "Birlikte 25 yıl boyunca başardıklarımızdan inanılmaz derecede gurur duydum" dedi.

Rudolph ayrıca mektubunun sonunda 39 yaşındaki şarkıcıya ömür boyu mutluluk dilerken, ihtiyacı olduğu her zaman onun yanında olacağını da vurguladı. 

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber