Geri Dön

Britney Spears’tan belgesel açıklaması: Doğru değil

Son dönemde vasilik davasıyla gündemden düşmeyen Britney Spears, New York Times belgeseli 'Controlling Britney Spears'ta (Britney Spears'ı Kontrol Etmek) gösterilenlerin birçoğunun doğru olmadığını iddia etti.

Britney Spears’tan belgesel açıklaması: Doğru değil

Babası Jamie Spears'a karşı 13 yıldır verdiği vasilik mücadelesinde zafere çok yakın olan ve sansasyonel hayatı sık sık belgesellere konu olan Britney Spears, hakkında yayınlanan son belgesel için sessizliğini bozdu.

"BU ÇILGINLIK"
İki çocuk annesi Spears, belgeselde yer alan pek çok şeyin doğru olmadığını belirtirken, hangi bölümlerin yanlış olduğunu açıklamadı. Ünlü şarkıcı, Instagram’da yayınladığı fotoğrafta şu satırlara yer verdi:

“Bu gerçekten çılgınlık çocuklar… Son belgeselin birazını izledim ve sizi bilgilendirmekten nefret ediyorum ama duyduklarınızın çoğu doğru değil.”

Britney Spears’tan belgesel açıklaması: Doğru değil

Speas’ın açıklaması, avukatı Mathew Rosengart’ın Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne Jamie Spears’ın kızının yatak odasındaki özel konuşmalarını gizlice kaydettiği iddialarının korkunç olduğunu söylemesinden saatler sonra geldi.

Rosengart, avukat-müvekkil iletişiminin hukuk sisteminin kutsal bir parçası olduğunu belirtti. İddia edilen kayıtlar, Spears’ın erkek arkadaşları ve reşit olmayan çocukları ile yaptığı konuşmaları içeriyordu.

İddiaların ardından Kevin Federline’ın avukatı Mark Vincent Kaplan, Britney’nin konuşmalarınınkaydedilmesinin sadece üzücü değil aynı zamanda suç olduğunu belirtti.

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber