Geri Dön

MasterChef yeni bölüm ne zaman? MasterChef Türkiye hangi gün?

MasterChef Türkiye 2021 sezonu birinci tur bölümleri ile devam ediyor. Yarışmada eğlenceli anlar kadar heyecan dolu dakikalar da yaşanıyor. Mehmet, Somer ve Danilo şeflerin jüri koltuğunda oturduğu başarılı lezzet yarışması MasterChef bu akşam yayın akışında var mı?

MasterChef yeni bölüm ne zaman? MasterChef Türkiye hangi gün?

MasterChef Türkiye yeni bölüm ne zaman sorusuna yanıt aranıyor. Sevilen lezzet yarışması MasterChef TV8'de ekrana geliyor. Yeni sezonun yarışmacılarını belirlemek için birinci tur elemeleri ile izleyici karşısına çıkıyor. İşte, MasterChef Türkiye yayın günleri...,

MASTECHEF BU AKŞAM VAR MI

TV8'de yayımlanan en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021'in bu akşam kolaj bölümü ekranda olacak. Yayın akışında yeni bölüm yer almadı. Masterchef'in yeni bölümleri ise; Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları yayımlanacak. 

Seda Sayan ve Mehmet Ali Erbil sahnede barıştı!Bir süredir sağlık problemleri ile mücadele eden ve tedavi süreci tamamlandıktan sonra eski sağlığına kavuşan Mehmet Ali Erbil, arasının bir süredir bozuk olduğu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sahnesine konuk oldu. Dün Kuruçeşme’de konser veren Sayan ile Erbil'in arasındaki diyalog geceye damga vurdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner