Geri Dön

Bu da Yeşilçam korosu!

Bu da Yeşilçam korosu!


Eski tüfekler, ‘Bir Şarkısın Sen’i koro oluşturup, söyledi


       ‘Güle Güle’nin en iyi film seçildiği Antalya Altın Portakal Film Festivali renkli görüntülere de sahne oldu. Sealife Otel’de konaklayan Türk sinemasının eski tüfekleri, bir yandan kaldıkları otelden şikayet ederken diğer yandan festival kapsamındaki etkinliklerden çok bir arada olmanın keyfini çıkarttı. Gündüz otelin yakınlarındaki deniz kenarında güneşlenirken gece de akşam yemeklerinde buluşan sanatçılar, kuzu çevirme partisinde birlikte şarkı söyledi.
       Aralarında Efkan Efekan gibi yıllar önce sahneye çıkan sanatçıların da bulunduğu Selda Alkor, Şemsi İnkaya, Mine Soley, Nuri Alço’dan oluşan Sinema Oyuncuları Derneği (SODER) üyeleri, oyuncu Altan Günbay’ın piyanosu eşliğinde “Bir Şarkısın Sen" parçasını seslendirdi. Partiye eşi Betül Arkın ile birlikte katılan Cüneyt Arkın önce koroya katılmak istemedi. Ancak arkadaşlarının ısrarına dayanamayan Arkın, söylenen şarkılara eşlik etti. Hareketli şarkılar sırasında da göbek atan sanatçılar, gece boyunca doyasıya eğlenerek stres attı.


Trans birey olduğunu açıklayan Ahmet Melih Yılmaz, 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü' istemişTiyatro ve dizi oyuncusu Ahmet Melih Yılmaz, trans birey olduğunu açıkladı. Yılmaz'ın, 2020'de 27'nci Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali'nde 'Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü' alırken, sahnedeki konuşmasında, "Bir de bunun 'Umut Veren Kadın Oyuncu Ödülü'nü alırsam bu iş benim için tamamdır" dediği ortaya çıktı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber