Geri Dön

Bülent Ersoy'dan 'Kuaförüm Sensin'de sürpriz telefon konuşması

'Kuaförüm Sensin' programının jüri üyelerinden Bülent Ersoy'dan sürpriz bir istek geldi. Usta sanatçının, yarışmacı Tuna'nın sevgilisi ile yaptığı telefon sohbeti stüdyoda neşeli dakikalara sahne oldu.

Bülent Ersoy'dan 'Kuaförüm Sensin'de sürpriz telefon konuşması

Show TV'de yayınlanan 'Kuaförüm Sensin' yarışmacılarından Tuna, makyaj yaptığı esnada ne kadar kıskanç olduğunu ve bu nedenle kız arkadaşı ile tartıştıklarını anlatırken, Bülent Ersoy’dan sürpriz bir istek geldi. Diva, Tuna’dan kız arkadaşını aramasını istedi.

Şaşkınlıktan eli ayağına dolaşan Tuna, kız arkadaşını aradı ve Bülent Ersoy, yayında Tuna’nın kız arkadaşı ile koyu bir sohbete daldı. Diva ile konuşmanın şaşkınlığını atlatan Tuna’nın kız arkadaşının, usta sanatçı ile sohbeti stüdyoda neşeli dakikalar yaşattı.

Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber