Geri Dön

Bülent Ersoy'dan Zeki Çetin paylaşımı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan ve durumu ağırlaşınca yoğun bakıma kaldırılarak entübe edilen 81 yaşındaki usta sanatçı ve işletmeci Zeki Çetin, hayata gözlerini yumdu. Yakın arkadaşının ölüm haberiyle yıkılan Bülent Ersoy ise birlikte çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.

Bülent Ersoy'dan Zeki Çetin paylaşımı

Türk sanat müziğinin usta isimlerinden Zeki Çetin, koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. Dostunun ölüm haberiyle yıkılan Bülent Ersoy ise birlikte çektirdikleri bir fotoğrafı, sosyal medya hesabından paylaşarak üzüntüsünü dile getirdi. 

"DERİN ÜZÜNTÜ YAŞIYORUM"

Ersoy, paylaşımında "Bugün sadece musikiye büyük emekler vermiş bir sanatçıyı değil; önce dostum, sonra can arkadaşımı tüm dünyanın başına musallat olmuş virüs yüzünden kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyorum. Sofrası bol, gönlü gani, insan sever insan Zeki ağabeyciğim. Mekanın cennet , melekler yoldaşın, kabrin nurla dolsun. Notalar, güfteler, besteler sensiz kaldı" ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoydan Zeki Çetin paylaşımı

ZEKİ ÇETİN KİMDİR?

17 Kasım 1940 Karabük'te dünyaya gelen Zeki Çetin, 1968 yılında Hafta Sonu Gazetesi'nin Altın Ses Yarışması'nı kazanıp sanat dünyasına girdi. Sahne ve albüm çalışmaları yapan sanatçı, uzun yıllar işletmecilik yaparak ünlü isimleri sahneye de çıkardı.

Magazin Haberleri Bülteni (7 Mayıs 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet