Geri Dön

Bumblebee filmi oyuncuları ve konusu! Bumble Bee oyuncu kadrosu

Bumblebee filmi, 2018 yılında vizyona giren yabancı filmlerdendir. Filmin başrolünde ise Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr. gibi isimler yer alıyor. Filmde henüz genç yaştaki Bumblebee'nin hikayesi anlatılıyor. İşte, Bumblebee oyuncuları...

Bumblebee filmi oyuncuları ve konusu! Bumble Bee oyuncu kadrosu

Yabancı sinema filmi Bumblebee, TV ekranlarında film severlerin beğenisine sunuluyor. Filmin senaryosunu Christina Hodson kaleme alırken yönetmenliğini de Travis Knight yürütüyor.

BUMBLE BEE KONUSU

1980'li yıllarda tek başına kalan Bumblebee henüz çok gençtir. Nereye gideceğini bilemeyen ve kimsesi olmayan sarı autobot Bumblebee 1987 yılında sürekli kaçmakta ve saklanmaktadır. Bu süreçte güvenli liman olarak sakin bir Kaliforniya sahil kasabasına sığınmıştır. Charlie ise 18 yaşına basmak üzere olan bir genç kızdır. Bir gün Bumblebee'yi harap halde keşfeder. Çalışma ihtimali olan bir külüstür gördüğünü zanneden genç kadın onu tamir etmek için kolları sıvar. Bumblebee'yi atölyesine götüren ve üzerinde çalışmaya başlayan Charlie, amacına ulaştığında ise bu arabanın sıradan bir "tosbağa" olmadığını keşfeder. Bumblebee ile arkadaşlık kuran Charlie, en yakın arkadaşına dönüşen autobotu peşindeki "decepticon"lardan koruyabilmek için onunla birlikte bir maceraya atılacaktır.

BUMBLE BEE FİLMİ OYUNCULARI

Hailee Steinfeld - Charlie Watson
John Cena - Agent Burns
Jorge Lendeborg Jr. - Guillermo “Memo” Gutierrez
Jason Drucker - Otis Watson
Pamela Adlon - Sally
Stephen Schneider - Ron
Ricardo Hoyos - Tripp Summers
John Ortiz - Dr. Powell
Glynn Turman - General Whalen
Len Cariou - Uncle Hank
Gracie Dzienny - Tina
Megyn Price - Amber
Vanessa Ross - The Mean Girl
Kevin Kent - Sector 7 Machinegunner
Lenny Jacobson - Roy

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber