Geri Dön

Burak Özçivit zıpkınla daldı

Atv'de ekranlara gelen 'Kuruluş Osman' dizisinde başrolde yer alan Burak Özçivit, zıpkınla dalış yapıp, balık avladığı yazdan kalma fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı.

Burak Özçivit zıpkınla daldı

Son dönemde balıkçılığa merak salan Burak Özçivit, 18.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştığı karelerle yaklaşık 500 bin beğeni aldı.

Geçtiğimiz ay tekne ile denize açılan Özçivit Ailesi, balık avına çıkmıştı. Olta balıkçılığı yöntemiyle avlanan 36 yaşındaki oyuncu, büyük bir balık yakalamayı başarmıştı.

Burak Özçivit zıpkınla daldı

"KARAN'IN GU GU'SU"
Burak Özçivit, tuttuğu balığı oğlu Karan'a göstermişti. İki yaşındaki Karan'ın, gördüğü balık karşısında heyecanı dikkat çekmişti. Burak Özçivit, oğlu Karan'ın fotoğrafına, "Karan'ın Gu Gu'su" notunu eklemişti. Sosyal medyada binlerce kişi, Özçivit'in paylaşımına beğeni ve yorum yağdırmıştı.

Kendisi gibi oyuncu olan eşini tebrik eden Fahriye Evcen, Özçivit'in dikkat çeken gönderisine, "Bu dolaba nasıl sığacak?" yorumuyla takipçilerini güldürmüştü.

Burak Özçivit zıpkınla daldı


Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber