Geri Dön

Buray'dan duyarlı hareket

Bodrumlulara müzik ziyafeti çeken Buray, ülkemizde yanan bölgelere, kendisini dinlemeye gelen müzikseverler adında ağaç dikileceğinin müjdesini verdi.

Buray'dan duyarlı hareket

Buray, önceki akşam Bodrum Antik Tiyatro’da BTCTurk PRO sahnesinde Kerki Solfej Yaz Konserlerinde Bodrumlularla buluştu. Unutulmaz bir geceye imza atan şarkıcı, orman yangınıyla ilgili, "Bildiğiniz gibi üç gündür Türkiye çok zorlu bir süreçten geçiyor. Canlarımız yandı, ağaçlarımız, hayvanlarımız, doğa anamız yandı. Kaybedilen tüm canlar için çok üzgünüm” dedi.

Ünlü şarkıcı, "Bu akşam buraya gelerek güzel bir şeye vesile oluyorsunuz. Kerki Solfej’in TEMA Vakfı ile ortak yürüttüğü kampanyayla sizlerin adına fidan dikiyoruz. Hep beraber umutları da, ağaçları da tekrar yeşerteceğiz. Gelen herkese tekrardan teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Nicole Richie'nin zor anları! Doğum günü pastasını üflerken saçları tutuştuDünyaca ünlü yıldız Nicole Richie, sevdikleriyle doğum gününü kutlarken talihsiz bir olay yaşadı. Pastasının üstündeki mumları üflemek için eğilen ünlü ismin saçları tutuştu. Kısa süreli panik sonrası saçını kurtaran Richie, o anları sosyal medya hesabından yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner