Geri Dön

Burcu Esmersoy'a 'yarın gel, martı olarak işe başla' yorumu

“Pazar kahvaltılarında sekiz simit yerim” açıklamasıyla herkesi şaşırtan sunucu Burcu Esmersoy, önceki gün Etiler’deydi.

Burcu Esmersoy'a 'yarın gel, martı olarak işe başla' yorumu

Yaptığı 'simit' açıklamasının sorulması üzerine konuşan Burcu Esmersoy, “Simit yemeyi çok seviyorum, ne yapayım. Sosyal medyadan aldığım yorumların haddi hesabı yok. Beni en çok güldüren ‘yarın gel, martı olarak işe başla’ yorumu oldu” dedi.

Biniciliğe merak sardığını da ifade eden Esmersoy, “Uzun süredir ders alıp binicilikte kendimi geliştirmek istiyordum. Zamanlama benim için iyi oldu. Bir projeden dolayı değil yani” ifadelerini kullandı.

"NAZARA GELDİK"
Gezi programının bitmesinden dolayı üzgün olduğunu belirten sunucu, “Pandemiden dolayı her şey yarım kaldı. Nazara geldik, çok içime dinen bir işti” şeklinde konuştu.

Burcu Esmersoya yarın gel, martı olarak işe başla yorumu

İngiltere Nusret'i konuşuyor! Bifteğin fiyatı dudak uçuklattıYeni restoranını İngiltere'nin başkenti Londra'da açan Nusret Gökçe'nin ünlü konuklarından biri de İngiliz sosyetesinin tanınmış simalarından, reality şov yıldızı ve iş insanı Gemma Collins oldu. Collins'in yediği altın kaplama bifteğin fiyatı ise dudak uçuklattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber