Geri Dön

Burcu Özberk'ten çok anlamlı hareket

Burcu Özberk, Türkiye'yi sarsan orman yangınlarına karşı kayıtsız kalmadı ve yangında zarar görenler için yardımda bulunacağını açıkladı. Ünlü oyuncu, örnek davranışıyla takdir topladı.

Burcu Özberk'ten çok anlamlı hareket

Antalya ve Muğla'da devam eden yangınlar herkesi derinden etkiledi. Ormanlarla birlikte tüm Türkiye’nin canı yanarken ünlü isimler da bu duruma kayıtsız kalmadı.

Burcu Özberk, başrolünde yer aldığı, FOX'ta yayınlanan 'Aşk Mantık İntikam' dizisinin bir bölümünden kazandığı parayı AHBAP Derneği aracılığıyla evi yanan bir aileye bağışladı.

BEYAZ EŞYA DESTEĞİ
Instagram hesabından üzüntüsünü dile getiren ünlü oyuncu, "Herkes gibi tarifiz üzüntü içineyim. Böyle günlerde dayanışma göstermemizin de önemini anlıyorum. AHBAP Derneği aracılığıyla yangında evi yanan bir aileye beyaz eşya desteğinde bulunacağım. Oynadığım dizinin bir bölüm ücretiyle destek sağlayacağım. Gelin yaralarımızı hep beraber saralım" şeklinde konuştu.

Burcu Özberkten çok anlamlı hareket

'Masumlar Apartmanı' oyuncuları yeni sezon ilk bölümü birlikte izlediTRT 1’in geçen sezona damgasını vuran dizisi Masumlar Apartmanı, yeni sezon ilk bölümüyle 14 Eylül Salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Kadrosuna Melisa Şenolsun'un da katıldığı dizinin ünlü oyuncuları, yeni sezon ilk bölümü hep birlikte izledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner