Geri Dön

Bursa'da MFÖ coşkusu

Mazhar Alanson, Özkan Uğur ve Fuat Güner'den oluşan MFÖ grubu, Jolly Joker Bursa sahnesinde dinleyicileriyle buluştu. Geçmişten günümüze klasikleşen şarkılarını seslendiren MFÖ, enerjisiyle Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Bursa'da MFÖ coşkusu

Yoğun ilginin olduğu konserde MFÖ, dinleyicilerini 'Ele Güne Şarkı' adlı parçasıyla selamladı. Ardından 'Mecburen', 'Yandım', 'Sarı Laleler' gibi unutulmayan şarkılarını Bursalılarla birlikte seslendiren grup üyeleri, solo performanslarıyla da beğeni topladı.

Mazhar Alanson 'Ah Bu Ben' ve Fuat Güner 'Vurgun Yedim' şarkılarını seslendirerek dinleyicilere duygu dolu anlar yaşatırken, Özkan Uğur da 'Olduramadım' şarkısıyla gecenin enerjisini en üst noktaya taşıdı. Mazhar Alanson'un isteği üzerine hayranları Özkan Uğur ile özçekim yaptı.

MFÖ'ün konserlerinde gelenek haline getirdiği müzik dersi bölümü de dinleyenleri coşturdu. Özkan Uğur ve Fuat Güner'in ritimlerine Bursalılar eşlik ederken, dinleyiciler gruptan tam not aldı. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan MFÖ, dinleyicilerin ısrarı üzerine bir şarkı daha söyleyerek Bursalıların bir kez daha gönüllerine dokundu.

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber