Geri Dön

Burun estetiği yaptıran Aleyna Kalaycıoğlu son halini paylaştı

'Survivor 2021'in dikkat çeken yarışmacılarından Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz günlerde burnuna estetik yaptırdı. Şarkıcı Berkay'ın şirketinden şarkı çıkarmaya hazırlanan Survivor Aleyna, bandajları çıkarınca hemen paylaşım yaptı.

Burun estetiği yaptıran Aleyna Kalaycıoğlu son halini paylaştı

Survivor 2021 yarışmacısı Aleyna Kalaycıoğlu’nun, "Berkay'ın şirketinden çıkacak şarkısının klibi için estetik yaptırdığı" iddiaları gündeme gelmişti. Berkay ise bu iddialara "Kendi isteğiyle burnunda ufak bir kemer vardı, onu düzelttirdi. Ben öyle bir tavsiyede bulunabilecek biri değilim. Şarkının çıkışına az kaldı” diyerek yanıt vermişti.

Bir süredir bandajlı haliyle paylaşımlar yapan Survivor Aleyna, sonunda bandajları attı. 23 yaşındaki Aleyna Kalaycıoğlu, estetikten sonraki halini takipçileriyle paylaştı.

Burun estetiği yaptıran Aleyna Kalaycıoğlu son halini paylaştı

Ebru Şallı eleştirilere 'teve2 Magazin Masası'nda cevap verdiEbru Şallı'nın acı günü... teve2’de; sunuculuğunu Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner'in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası'na, geçtiğimiz günlerde sabaha karşı babası Şükrü Şallı'yı kaybeden Ebru Şallı telefonla bağlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber