Geri Dön

Buse Varol: Burak saçını kendi yaptı

Şarkıcı eşi Alişan ile evliliklerindeki krizi geride bırak Buse Varol, önceki gün oğlu Burak ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Ünlü oyuncu, "Bugün Burak'ın günü" dedi.

Buse Varol: Burak saçını kendi yaptı

2018 yılında nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğulları Burak'ı, 2021'de de kızları Eliz'i kucaklarına alan Alişan ve Buse Varol'un, bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyordu. Ayrılık iddialarını her fırsatta yalanlayan ikili sorunları aştı.

Mutlu birliktelikleri devam eden ünlü çiftten oyuncu Buse Varol, önceki gün oğlu Burak ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı.

Varol, "Bugün Burak'la beraber hazırlanıp eğlence merkezine oyunlar oynamaya geldik. Bugün Burak'ın günü, saçını bile özenle kendisi taradı ve karda olsa bu havada anne oğul dışarı çıktık" açıklamasında bulundu.

Buse Varol: Burak saçını kendi yaptı

"KÜÇÜK ALİŞAN"
Öte yandan geçtiğimiz haftalarda da Instagram hesabının hikayeler bölümünden oğlu Burak'ın videosunu paylaşan Buse Varol, eşi Alişan'ı da etiketleyerek bir kez daha 'her şey yolunda' mesajı vermişti. Eşinin "Küçük Alişan" notuyla yayınladığı bu videoya kayıtsız kalamayan Alişan, Varol'un paylaşımına kendi hesabında da yayınlamıştı.

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber