Cadde Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı!

Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı!

22.04.2024 - 16:29 | Son Güncellenme:

Yönetmen Justin Ervin ile evliliğinden üç yaşında bir oğlu ve 1.5 yaşında ikizleri olan, moda dünyasında kıvrımlı model akımının öncülerinden Ashley Graham, sosyal medya pozlarıyla adından söz ettiriyor. Ünlü isim, son olarak yayınladığı gönderileriyle dikkatleri üzerine çekti.

Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı

Dünyanın ilk büyük beden modeli olarak tanınan, moda sektöründe ilk anlaşmasını henüz 12 yaşında imzalayan Ashley Graham 21 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor.

Haberin Devamı

Ünlü güzel son olarak, çocuk yaşta karşılaştığı zorlukları Vogue Almanya'nın eylül sayısına anlatmıştı.

Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı

"12 BEDENDEN 6 BEDENE İNMESİ GEREKİYOR"

Manken olarak çalışmaya başladığında vücudundan nasıl utandırıldığını anlatan Graham, "Birlikte çalıştığım ilk fotoğrafçılardan biri, anneme 'Ashley kilo verip 12 bedenden 6 bedene inerse sürekli çalışabilir' demişti" sözleriyle çarpıcı bir itirafta bulundu.

21 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımalrla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Ashley Graham, "O zamanlar 12 yaşındaydım. Bugünlerde genç kızların sosyal medya hakkında nasıl hissettiklerini tahmin edebiliyorum. İçine düştükleri bunalımı, yaşadıkları kâbusu çok iyi anlıyorum" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

"YILLARCA BÜYÜK ÇABA HARCADIM"

'Beden olumlaması' akımını gündeme getirten ilk isimlerden olan 35 yaşındaki ünlü isim, "Kalçalarımın birbirine sürtündüğünün, göbek yağlarımın kot pantolonumun üzerinden taştığının, kollarımın kız arkadaşlarımdan daha büyük olduğunun farkındaydım. Bunları sorun etmeden, kendine güvenerek yaşamak ve çalışmak için yıllarca sektörde büyük bir çaba sarf ettim" demişti.

"VÜCUDUMA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Justin Ervin ile 13 yıllık evliliğinden üç çocuk sahibi olan Ashley Graham, anne olduktan sonra bedenini daha çok sevdiğini ve kendini olduğu gibi kabullenmek konusunda daha rahat hissettiğini belirtmişti.

SİYAHLAR İÇERİSİNDE GÖZ KAMAŞTIRDI

Her paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alan ünlü isim bu defa son paylaşımıyla sosyal medyayı salladı. Instagram hesabından siyah dantelli elbisesiyle verdiği pozları yayınlayan Ashley Graham'a, sevenlerinden binlerce beğeni ve yorum geldi.

İşte Ashley Graham'ın gündem olan pozları...

Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı

Büyük beden modeli Ashley Graham pozuyla sosyal medyayı salladı