Geri Dön

BÜYÜKANNE SÖZÜ TUTMUŞ!

Will Smith, yıllar önce büyükannesinin sözünü dinleyerek, rap şarkılarında küfür kullanmadığını söyledi

BÜYÜKANNE  SÖZÜ TUTMUŞ!

ABD’li oyuncu Will Smith, Seth Meyers’in sunduğu ‘Late Night’ şova konuk oldu. Rap müziğe ilgisi olan ve kendi besteleri bulunan aktör, şarkılarında neden hiç küfürlü söz kullanmadığına dair ilginç bir açıklama yaptı. 12 yaşında rap’e başladığını söyleyen 51 yaşındaki oyuncu, “Rap kitabım vardı. İçine notlar yazıyordum ve her türlü belalı kelime bulunuyordu. Bir gün büyükannem kitabı buldu ve konuyla ilgili asla bir şey söylemedi” şeklinde konuştu.
Büyükannesinin arka sayfaya bıraktığı bir notu günler sonra bulan Smith, “Orada, ‘Sevgili Willard, gerçekten zeki ve kültürlü insanlar, kendileri ifade etmek için böyle kelimeler kullanmaya ihtiyaç duymazlar. Lütfen sen de dünyaya bizim düşündüğümüz kadar zeki olduğunu göster. Sevgiler, Gigi’ diye yazıyordu. Ben de onun sözünü dinledim” dedi.

Yangın bölgesindeki görüntüleri tepki çeken CZN Burak'tan açıklamaKamuoyunda 'CZN Burak' olarak tanınan ünlü işletmeci Burak Özdemir'in, günlerdir alevlerle mücadelenin devam ettiği Antalya'da çektiği görüntüler bazı sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti. "Görevlileri yavaşlattığı" ve "yangın söndürme çalışmalarını şova çevirdiği" şeklinde yorumlar alan CZN Burak'tan açıklama geldi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet