Geri Dön

Çağla Şikel ile Emre Altuğ resmen boşandı

Çağla Şikel ve Emre Altuğ resmi olarak boşandı. Ünlü çift boşanmaya birlikte gitti! Anlaşmalı boşanma olması nedeniyle mahkemenin 2 Nisan gününe verdiği duruşmayı beklemeyen çift dün saat 14.10’da Beykoz Adliyesi’ne geldi. 7 yıllık evlilik, 10 dakika süren duruşmayla bitti.

Çağla Şikel ile Emre Altuğ resmen boşandı

Çağla Şıkel’in 6 Ocak’ta Beykoz Aile Mahkemesi’nde açtığı boşanma davası erkene alınarak dün görüldü. Mahkeme, çocukları Uzay ve Kuzey’in velayetlerini anneye verdi.

Adliyeye aynı araçla gelen ikili, duruşmanın yapılacağı Aile Mahkemesi’ne alındı. Aynı gün mahkemede başka duruşma olmadığı için tek olarak listesiz yapılan duruşma, yayın yasağı nedeniyle gizli olarak gerçekleştirildi.

Mahkeme salonunda yaklaşık 10 dakika kalan Şıkel ve Altuğ, yaptıkları protokolle tek celsede boşandı. Hakim, çocukların velayetini anne Çağla Şıkel’e verdi. Emre Altuğ duruşma sonrası soruları yanıtsız bırakırken, Çağla Şıkel basın mensuplarına sadece “İyi günler” demekle yetindi. Adliyenin arka kapısından çıkan ikili, yine aynı araçla adliyeden ayrıldı.

Çağla Şikel ile Emre Altuğ resmen boşandı

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber