Geri Dön

Çakallarla Dans 5 oyuncuları ve konusu! Çakallarla Dans 5 filmi nerede çekildi?

Çakallarla Dans4 filminin devamı niteliğindeki 5. film, 2018 yılında vizyona girdi. Filmin beyazperdeye çıkmasıyla birlikte en çok izlenen yapımlar arasına girdi. Başrollerinde yine; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor. İşte, Çakallarla Dans 5 filmi oyuncu kadrosu...

Çakallarla Dans 5 oyuncuları ve konusu! Çakallarla Dans 5 filmi nerede çekildi?

Yerli komedi filminin senaryosunu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi kaleme aldı. Yönetmenliğini de yine Murat Şeker üstleniyor. Çakallarla Dans 5 filmi 7 Kasım 2018 yılında sinema salonlarında yerini aldı.

ÇAKALLARLA DANS 5 KONUSU

Şartı tahliye ile salınan çakallar grubunun yasağı delip atıldıkları maceraları konu ediyor. Hâkim karşısına geçen çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartıyla tahliye olur. Fakat bu durum ekip için hiç de kolay değildir. Bu sırada Kayınço Gökhan'ın hayatı aldığı haberle bambaşka bir hal alır. Gökhan, yıllar önce yaşadığı tek gecelik bir ilişkiden çocuğu olduğunu öğrenir. Üstelik kızı Leyla, zengin ve züppe bir çocuk olan Sinan ile birliktedir. Gökhan henüz bir kızı olduğuna alışamamışken bir de Sinan'ı öğrenince deliye döner. Böyle bir çocuğun kızı ile olmasını gururuna yediremeyen Gökhan Sinan'la Leyla'yı ayırmaya karar verir. Bunu tek başına yapamayacağını anlayan Gökhan çakallar grubundan yardım ister. Yasağı delip bir araya gelen ekip Kayınço'nun kızını kurtarmak için eğlenceli bir maceraya atılır.

ÇAKALLARLA DANS 5 OYUNCULARI

Şevket Çoruh - Kayınço Gökhan
İlker Ayrık - Muhasebeci Servet
Timur Acar - Köfte Necmi
Murat Akkoyunlu - Del Piero Hikmet
Didem Balçın - Fatma
Hande Katipoğlu - Tavşan Zeynep
Hakan Bilgin - Hüseyin Abi
Ceyhun Yılmaz - Adem
Şebnem Dönmez - Müjgan
Naz Çağla Irmak - Leyla
Uraz Kaygılaroğlu - Sinan
Ali Bakın - Pıtırcık

ÇAKALLARLA DANS 5 NEREDE ÇEKİLDİ?

 Sevilen komedi filmine Şebnem Dönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın ve Naz Çağla Irmak da katıldı. Çakallarla Dans 5 filminin çekimleri İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleşti.

 

 

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber