Geri Dön

Camdaki Kız oyuncuları kimler, konusu nedir? Camdaki Kız ne zaman başlayacak?

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Kanal D ekranlarında izleyicilerle bluşacak olan Camdaki Kız'ın oyuncu kadrosunda pek çok isim yer alacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan dizinin konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki Camdaki Kız oyuncuları kimler, konusu nedir ve ne zaman başlayacak?

Camdaki Kız oyuncuları kimler, konusu nedir? Camdaki Kız ne zaman başlayacak?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. Nadim Güç'ün yönetmen koltuğunda dizinin senaryosunu ise Seda Altaylı Turgutlu yazıyor. Peki Camdaki Kız oyuncuları kimler, konusu nedir ve ne zaman başlayacak?

CAMDAKİ KIZ OYUNCULARI KİMLER?

Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol ve Tamer Levent gibi isimler rol olacak.

CAMDAKİ KIZ KONUSU NEDİR?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

“Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir?”

Camdaki Kız, belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla baş başa bırakacak.

 

Magazin Haberleri Bülteni (19 Nisan 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet