Geri Dön

Camdaki Kız yeni sezon fragmanı yayımlandı! Camdaki Kız ne zaman başlıyor?

Camdaki Kız dizisi Nalan'ın büyüleyici düğünü ile sezonu kapatmıştı. Koroğlu ailesi ile yeni bir yaşama başlayan Nalan'ı yeni sezonda neler bekliyor merak konusu. Camdaki Kız yeni bölüm fragmanı da geldi. İşte, yayın tarihi...

Burcu Biricik'in Nalan rolü ile ekrana geldiği Camdaki Kız dizisi Kanal D'de dizi severlerin karşısına çıkıyor. Dizide Nalan, Sedat ile hayatını birleştirmiştir ve yeni bir dönem başlar. 8. bölümde sezon finali yapan Camdaki Kız dizisi yeni sezon fragmanı da yayımlandı. Camdaki Kız ne zaman başlıyor

CAMDAKİ KIZ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? 

Camdaki Kız dizisinin yeni sezon fragmanı yayımlandı. Nalan, Koroğlu malikanesinde bambaşka bir hayatına giriş yapmıştı. Nefes kesecek dizi Camdaki Kız yeni sezonuyla 9 Eylül Perşembe 20.00'de Kanal D'de başlıyor. 

Nalan ile Sedat’ın masalsı düğünüyle sezona veda eden Camdaki Kız, yeni bölümlerinde de güçlü hikayesi ve benzersiz ekibi ile ekran yolculuğuna kaldığı yerden devam ediyor. Nalan'ın Koroğlu malikanesinde yeni bir hayata adım atmasıyla hayatındaki değişimler ekrana gelecek.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber