Geri Dön

Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte ilk fragman

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız, 2. sezonu ile yakın zamanda seyircisi ile tekrar buluşacak. Yeni sezondan ilk fragman gelirken sıklıkla "Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak?" soruları geliyor.

Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte ilk fragman

Camdaki Kız yakın zamanda 2. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Geçen sezon çok başarılı bir grafik sergileyen dizinin yayın tarihi merak ediliyor. Bu nedenle de sıkça "Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak?" sorusuna cevap aranıyor.

CAMDAKİ KIZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Camdaki Kız yeni sezon 9 Eylül Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan'ın içindeki korku, mutluluğuna kabus gibi çöküyor.

Feride, Cana’dan Koroğlu Ailesi'nin bütün yalanlarını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Feride, her ne kadar bu gerçek karşısında yıkılsa da Nalan'ın mutluluğu için beklenmeyen bir karar veriyor.

Bir diğer taraftan kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir korku kaplar. Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı uyarılar, bir kabus gibi Nalan’ın zihnini ele geçirir. Muzo ise geçmişten gelen karanlık bir sırla, Sedat’ı Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarır. Bu sır yıllar önce iki kardeşin arasında uçurumlar açmıştır.

Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecek? Nalan'ın düğün gecesi Sedat'ın yanından ayrılarak gözyaşları içinde Feride'nin kapısını çalması ise korkularının yanında bir de hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Gözyaşları içinde olan Nalan'ın omzuna bir el uzanır.

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber