Geri Dön

Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D'nin perşembe günlerine damga vuran dizisi Camdaki Kız'ın yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Bugün dizinin yayın günü olması sebebiyle yeni bölümleri merak edenler "Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" sorusuna cevap arıyor.

Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız nisan ayında ekranlara merhaba dedi ve büyük bir başarı kaydetti. Dizinin yaz mevsimi ile birlikte sezon finali yapmasının ardından dizi sezonunun başlamasına kısa bir süre kala yeni bölümleri sabırsızlıkla bekleniyor. Peki, Camdaki Kız yeni sezon ne zaman başlayacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

CAMDAKİ KIZ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Camdaki Kız'ın ne zaman başlayacağına yönelik kanaldan ve yapımcılardan bir duyuru gelmedi. Dizinin yeni sezonunun eylül ayı ortalarında başlaması bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmış değil.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nalan'ın içindeki korku, mutluluğuna kabus gibi çöküyor.

Feride, Cana’dan Koroğlu Ailesi'nin bütün yalanlarını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Feride, her ne kadar bu gerçek karşısında yıkılsa da Nalan'ın mutluluğu için beklenmeyen bir karar veriyor.

Bir diğer taraftan kına gecesi ve düğün hazırlıkları devam ederken, Nalan’ın içini büyük bir korku kaplar. Feride’nin bugüne kadar erkekler hakkında kulağına fısıldadığı uyarılar, bir kabus gibi Nalan’ın zihnini ele geçirir. Muzo ise geçmişten gelen karanlık bir sırla, Sedat’ı Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarır. Bu sır yıllar önce iki kardeşin arasında uçurumlar açmıştır.

Cana sonunda Sedat ve Nalan’ı ayıracağından eminken, büyük bir yol ayrımında olan Feride’nin fikrini kim değiştirecek? Nalan'ın düğün gecesi Sedat'ın yanından ayrılarak gözyaşları içinde Feride'nin kapısını çalması ise korkularının yanında bir de hayal kırıklığı yaşamasına neden olur. Gözyaşları içinde olan Nalan'ın omzuna bir el uzanır.

Özcan Deniz ile Feyza Aktan arasındaki kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktıŞarkıcı Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında devam eden velayet davasında tanıklar dinlendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber